Yer Balonları ve Reklam

Yer balon modellerinin büyüklüklerine ve koyulacağı meskenle alakalı tüketimhakkındada farklılıklar olabilmekte. Yer balon modellerinde üst kısma folyo kesim veya dijital baskıyla faaliyetyapılabilmektedir. Yer balonları için şirketile iletişim kurarak bilgi almak olası. Markalar, çıkarlarını tanıtmak ve müşteri potansiyellerini artırmak için çeşitli bildiri ürünlerine ihtiyaç duyarlar.

9bf19ffc2bfba433110c564098740f77 - Yer Balonları ve Reklam

Bunlardan biride yer bildiriürünlerinden biriolan yer balonlarıdır. Bunların en rağbetliolanları; yeni sezon oyun parkları (basket atış parkı, basketbol, boks arenası ve buz adam kaydırak bu gibi), şişme zıp zıp parklar (zıp zıp çocuk evi ve ahtapot oyun parkı benzeri ), şişme kaleler (ejderha kale ve gizemli şato benzeri), şişme su ve normal kaydıraklar, şişme korsan gemiler ile şişme futbol ve su oyunları olaraksayılabilir. ürünün popülerliği artarak ürünüher insanıntanıması için etkili bir yöntemdir. işyerlerinde ön kısma ve çatılara koyulup yüksek görsellik sunar. Yer balonlarında reklamlar sınırsız olmakta.

Sönmez inflatables, ürettiği yapımlarda kaliteden tavizvermeden, doğa koşullarına sağlamyer balonları üretir ve kullanımınıza sunar. Firmanızıntanıtımını yapmak istediğinizher organizasyonda, üzerine logonuzu basarak hazırladığımız yer balonlarını  kullanabilir, şahıslarınilgisiniçekebilir ve alıcısayınızı artırabilirsiniz. eğersizler balonun baskı olmasını isterseniz yapılacak olan baskıya göre de ekstra olarak bir değer çıkarılmaktadır. Siz aklınızda olan yer balonunu bize belirtin gerisini de bize bırakın.1003