Yer Balonları ve Reklam

Yer balon modellerinin büyüklüklerine ve koyulacağı ortamla alakalı tüketimhakkındada farklılıklar olabilmekte. Yer balon modellerinde üst kısma folyo kesim veya dijital baskıyla eylemyapılabilmektedir. Yer balonları için firmaile iletişim kurarak bilgi almak mümkün. Markalar, kendilerini tanıtmak ve alıcı potansiyellerini artırmak için çeşitli reklam ürünlerine gereksinim duyarlar.

9bf19ffc2bfba433110c564098740f77 - Yer Balonları ve Reklam

Bunlardan biride yer reklamürünlerinden biriolan yer balonlarıdır. Bunların en rağbetliolanları; yeni sezon oyun parkları (basket atış parkı, basketbol, boks arenası ve buz adam kaydırak benzeri), şişme zıp zıp parklar (zıp zıp çocuk evi ve ahtapot oyun parkı bu gibi ), şişme kaleler (ejderha kale ve gizemli şato bu gibi), şişme su ve normal kaydıraklar, şişme korsan gemiler ile şişme futbol ve su oyunları olaraksayılabilir. ürünün popülerliği artarak eserihepimizintanıması için etkili bir yöntemdir. işyerlerinde ön kısma ve çatılara koyulup yüksek görsellik sunar. Yer balonlarında reklamlar sınırsız olmakta.

Sönmez inflatables, ürettiği yapımlarda kaliteden tavizvermeden, doğa koşullarına dayanıklıyer balonları üretir ve kullanımınıza sunar. iş yerinizintanıtımını yapmak arzuladığınızher organizasyonda, üzerine logonuzu basarak hazırladığımız yer balonlarını  kullanabilir, şahıslarınbeğenisiniçekebilir ve müşterisayınızı artırabilirsiniz. şayetsizler balonun baskı olmasını isterseniz yapılacak olan baskıya göre de ekstra olarak bir tutar çıkarılmaktadır. Siz aklınızda olan yer balonunu bize belirtin gerisini de bize bırakın.