Yer Balonları ve Reklam

Yer balon modellerinin büyüklüklerine ve koyulacağı ortamla alakalı harcamakonusundada farklılıklar olmaktadır. Yer balon modellerinde üst kısma folyo kesim ya da dijital baskıyla eylemyapılabilmektedir. Yer balonları için kuruluşile iletişim kurarak bilgi almak mümkündür. Markalar, kendilerini tanıtmak ve alıcı potansiyellerini artırmak için türlü bildirme ürünlerine gereksinim duyarlar.

9bf19ffc2bfba433110c564098740f77 - Yer Balonları ve Reklam

Bunlardan biride yer reklamürünlerinden birisiolan yer balonlarıdır. Bunların en popülerolanları; yeni sezon oyun parkları (basket atış parkı, basketbol, boks arenası ve buz adam kaydırak benzeri), şişme zıp zıp parklar (zıp zıp çocuk evi ve ahtapot oyun parkı benzeri ), şişme kaleler (ejderha kale ve gizemli şato bunun gibi), şişme su ve normal kaydıraklar, şişme korsan gemiler ile şişme futbol ve su oyunları olaraksayılabilir. ürünün popülerliği artarak eserihepimizintanıması için etkili bir yöntemdir. işyerlerinde ön kısma ve çatılara koyulup yüksek görsellik sunar. Yer balonlarında reklamlar sınırsız olabilmekte.

Sönmez inflatables, ürettiği yapımlarda kaliteden tavizvermeden, tabiat koşullarına sağlamyer balonları üretir ve kullanımınıza sunar. holdinginizintanıtımını yapmak dilediğinizher organizasyonda, üzerine logonuzu basarak hazırladığımız yer balonlarını  kullanabilir, kişilerinmerakınıçekebilir ve alıcısayınızı artırabilirsiniz. şayetsizler balonun baskı olmasını isterseniz yapılacak olan baskıya göre de ekstra bir tutar çıkarılmaktadır. Siz aklınızda olan yer balonunu bize belirtin gerisini de bize bırakın.